Vize

Za pár let

Noví zákazníci si pravidelně vychutnávají čaje a obohacují si svůj život o nový rozměr. Většina z nich předtím čaj nepila. Nové čaje na našem trhu od vlastních dodavatelů přímo z oblastí, kde se pěstují čaje. Reportáže přímo z čajových plantáží. Putovní čajovna přijede i k vám a vy budete překvapení, jak dobrý čaj může být a jak příjemně se u něj dá posedět s přáteli.

Nyní

Náš tým se bude vždy snažit o to pro vás vybrat ten pravý čaj a dopřát Vám tak stejný požitek z jeho chuti, jaký si dopřáváme my. Naše výborné dodavatele čaje časem doplníme o vlastní zdroje a o vlastní čaje a také nečajové nápoje především pro horká léta, která nás v budoucnu budou stále častěji čekat. Čaje dodáme vždy v dokonalé kvalitě, naším cílem je, abyste si pochutnali a pro čaj se vraceli. Náš e-shop a související čajové stránky budeme neustále rozšiřovat a vy se můžete těšit na video-návody přípravy čaje, tipy na přípravu a na různé čajové recepty a vychytávky, informace o čaji a fotografie, prostě vše pro to, abychom nebyli jen dalším e-shopem, ale spíše virtuální čajovnou. Už nyní zjišťujeme možnosti, jak náš e-shop doplnit o workshopy a putovní čajovnu, tak abyste si čaje osahali i v tom skutečném světě.

Vítejte

Těšíme se na každého nového zákazníka, na každého budoucího milovníka čaje, který doteď znal jen ten pytlíkový. Ale stejně tak se těšíme na všechny, kteří si už čaje vychutnávají, a věříme, že i je naše nabídka zaujme, a už brzy umožníme těm tvořivým mezi nimi, aby se připojili a podělili se na našich stránkách o svoje zkušenosti s čajem.

X